Fiftysomething Stravy

žena, ovoce hubnutí dieta

Náměstek ed Rozmarýnu, se rozhodla připojit se k Hubnutí Světě - a že je vedení deníku pro nás (běda jí, jestli ona padá z vozu). Tady je to, co se stalo v týdnu! Součástí dbalý jíst, tím více času na sytosti signály do mozku (to trvá asi 20 minut), takže pomalé jedlíci mají tendenci se cítit plnější a jíst méně. Proces žvýkání samo o sobě může také stimulovat sytosti signály. Kromě toho, jíst pomalu, je více vědomi toho, vůni, chuť a texturu potravin, což může vést k větší spokojenosti s méně kalorií. Mějte na paměti také to, že největší radost často pochází z prvních pár kousnutí do jídla, po tom, to je zákon klesajících výnosů. Proto byste se měli zaměřit na těch prvních pár chutná čokoláda, dort, nebo jiné odpustky, protože to může být dost, aby uspokojil. Pro milovníky gadget, HAPIfork ($99) je elektronická vidlička, která vibruje, pokud nechcete pozastavit dost dlouho mezi sousty.

Nemohu to dostatečně zdůraznit! Všechny týdny, kde jsem měl můj nejlepší ztrát (a já jsem známo, že přijít o polovinu kámen za týden), protože jsem plánoval dopředu. Pokud nemám v plánu, je to příliš snadné pro extra syns se plížit, protože jsem skončil na oběd místo, které nemá mnoho SW možnosti, nebo pro mě více než syn ve večerních hodinách, protože jsem se neudržel správnou skladbu jídla během dne. Tak sednout a vytvořit jídlo plán, včetně občerstvení a syns na týden dopředu. Jestli půjdeš ven, podívej se na menu v předstihu a plán, co se chystáte, aby si vybral. Tímto způsobem, tam jsou doslova žádné výmluvy, aby se odchýlit od plánu.

Svěřit lidí! Vím, že to může někdy pocit, trochu trapné se svěřovat lidem (já zjistil, že je opravdu těžké říct lidem, že jsem chtěla zhubnout, tak jsem si myslel, že by nějakým způsobem upozornit na skutečnost, že jsem obézní...jako, bylo mi 21 kámen, myslím, že by nejspíš měl, že jeden přišel...ale to jsem odbočil), ale čím více lidí, že vím, že se snažíš zhubnout, jednodušší. Pokud váš partner/kolegům/přátelům vědět, co děláte, budou méně pravděpodobné, že vám nabídnout dort/gin/chipsy-li vložit své slabosti tady a nakonec to bude udržet vás na trati. Navíc, odpovědnost lidí, kteří se starají o vás ptá po své pokroky každý týden, je jen další způsob, jak udržet vás na trati.

Tam je také nějaký brzy, předběžné důkazy, přímo spojující med pro lepší hubnutí, pokud jej používáte místo pravidelného cukru.

Jedna studie, z roku 2011 problematika Výživy Zkoumal, porovnávala účinky medu a cukru na obezitu u krys. Autoři studie zjistili, že krysy krmeny medem jedli méně během dne, než krysy krmené cukrem, a oni získali menší hmotnost a méně tělesného tuku než cukru-krmil krysy. Malá studie u lidí, publikované v Scientific World Journal v roce 2008, zjistil, že zlato vyvolalo malé množství hubnutí a ztráta tuku - ve srovnání s stolní cukr.

Jak jsem se dozvěděl o Hubnutí Svět zdravé stravovací plán, byl jsem unešený. Nemohl jsem uvěřit, že jsi říkala, že bych mohla zhubnout a ještě jíst sacharidy! A nemusel jsem počítat kalorie! V prvním týdnu jsem ztratil osm kilogramů a od té doby, co jsem ztratil celkem 162. Vždycky říkám lidem, že jsem doslova jíst sám sobě tenké, protože miluju vydatná jídla, jako jsou steaky, guláše, cokoliv s brambory - a byl jsem stále schopen jíst všechny mé oblíbené jídlo, jen tím, že vařením je trochu jinak. Také jsem byl schopen pokračovat v pečení koláče, aniž by to ovlivnilo mou váhu, protože nemám hlad, nejsem v pokušení svačinu na ně po celou dobu.